Santech Sp. z o.o.

Polska firma - ponad 35 lat doświadczenia

Santech Sp. z o.o. została zarejestrowana w 1987 roku jako firma inżynierska, której głównym obszarem działania były prace projektowe i badawcze. Obecnie jesteśmy dystrybutorem urządzeń do opomiarowania energii cieplnej, prowadzimy punkt legalizacji ciepłomierzy autoryzowany przez Główny Urząd Miar oraz produkujemy wysoce specjalistyczne stanowiska do legalizacji ciepłomierzy, przetworników temperatury oraz przetworników przepływu i wodomierzy.

Firma Santech Sp. z o.o.
Firma Santech Sp. z o.o. Warszawa

Wymagania rynku oraz przyjęta strategia działania sprawiły, że Santech stała się firmą o ogólnopolskim zasięgu. W branży metrologicznej oraz handlu i usługach związanych z opomiarowaniem mediów – wody i ciepła – jesteśmy wiodących podmiotem w kraju. Nasze partnerskie relacje z renomowanymi producentami liczników wody i ciepła gwarantuje stały dostęp do najnowocześniejszych w świecie rozwiązań w tej dziedzinie.

Ciepłomierze i wodomierze firmy Santech

Ciepłomierzami zajmujemy się od ponad 30 lat. Obecnie w naszej ofercie posiadamy wszystkie możliwe typy ciepłomierzy: mieszkaniowe kompaktowe ciepłomierze mechaniczne i ultradźwiękowe, węzłowe ciepłomierze ultradźwiękowe oraz liczniki ciepła i chłodu do układów z wodnymi roztworami glikolu.

Posiadamy laboratorium o największej w Polsce zdolności legalizacji ciepłomierzy.

Dostarczamy wodomierze mechaniczne, czyli takie w których suma wskazań prezentowana jest na mechanicznych bębenkach lub wodomierze elektroniczne, w których wskazania prezentowane są na wyświetlaczu LCD. Wszystkie nasze wodomierze niezawodnie rejestrują zużycie zimnej i ciepłej wody.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce ciepłomierzy produkowanych przez światowych liderów: Landis + Gyr, Qundis, Sensus.

Ciepłomierze i wodomierze Firma Santech Sp. z o.o. Legalizacja ciepłomierzy

Sprzedaż

Dostarczamy urządzenia do pomiaru energii cieplnej – ciepłomierze. Oferujemy systemy odkurzaczy centralnych, rekuperatory własnej produkcji, systemy solarne. Wszystkie produkty sprzedajemy tylko przy współpracy z naszą siecią dystrybucji.

Usługi

Posiadamy największy w Polsce punkt legalizacji ciepłomierzy. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie opieki nad ciepłomierzami dla PEC oraz Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Wykonujemy legalizacje, wymiany, naprawy i ekspertyzy metrologiczne.

Skontaktuj się z nami

Firma Santech Sp. z o.o. jest właścicielem marek aeroVac oraz AeroVent

aeroVac - odkurzacze centralne

aeroVac

Odkurzacze centralne

Odkurzacz centralny to synonim wygody sprzątania i łatwości utrzymania domu w czystości. Działa szybciej i skuteczniej od systemów przenośnych. Utrzymuje dom wolny od drobin kurzu, roztoczy oraz innych szkodliwych dla zdrowia alergenów.

aeroVent - rekuperatory i wentylacja

aeroVent

Rekuperatory i wentylacja

Rekuperacja to nowoczesny i energooszczędny rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewniający ciągłą i kontrolowaną wymiana powietrza w budynku.

Produkty firmy Santech

Scroll to Top