Stanowiska do legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy

Santech jest producentem stanowisk do legalizacji wodomierzy, ciepłomierzy oraz ich elementów składowych. W ofercie znajdują się:

  • stanowiska do legalizacji wodomierzy i przetworników przepływu w zakresach średnic od 15mm do 150mm typ Abrams,
  • stanowiska legalizacyjne par czujników temperatury do ciepłomierzy typ LLK,
  • do legalizacji elektronicznych przeliczników wskazujących do ciepłomierzy typ DMA.

Oferowane przez nas rozwiązania z powodzeniem stosowane są w Laboratorium Głównego Urzędu Miar, przez Zakłady Energetyki Cieplnej, producentów wodomierzy oraz laboratorium Santech.

Stanowiska legalizacyjne

W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o kontakt z Panem Grzegorzem Zawalichem:

produkcja@santech.com.pl

LEGALIZACJA

Posiadamy największe w Polsce laboratorium metrologiczne do sprawdzania elementów ciepłomierzy. Sprawdzamy i legalizujemy wszystkie typy przetworników przepływu, zarówno mechanicznych, jak i ultradźwiękowych, integratorów elektronicznych i czujników temperatury.

EKSPERTYZY

Oferujemy wykonanie ekspertyz poprawności wskazań urządzeń pomiarowych takich jak wodomierze, liczniki ciepła i ich elementy składowe. Ekspertyzy wykonujemy wykorzystując własne zaplecze laboratoryjne. Wykonujemy także badania zmęczeniowe wodomierzy i przetworników przepływu.

NAPRAWY

Świadczymy usługi w zakresie napraw wodomierzy oraz ciepłomierzy elektronicznych do wody. W tym: elektronicznych przeliczników wskazujących do ciepłomierzy, czujników temperatury, wodomierzy i przetworników przepływu do ciepłomierzy.

CENNIK

Cennik legalizacji ciepłomierzy. Wszystkie ceny uwzględniają wymagane opłaty za czynności Urzędów Administracji Miar.

Scroll to Top